Hakkımızda

Hedeflerimiz

Şu ana kadar başarı ile yürütmekte olduğumuz operasyonlarımızı, sektörün en güçlü ve dinamik oyuncusu ile işbirliği içerisinde daha da ileriye götürmektir. Bu sayede GSM sektörürün lider markasına, marka gücüne uygun bir aksesuar tedarikçisi olmak, bu amaçla mevcut hizmet ve servis ağımızla çok daha fazla tüketiciye ulaşıp, müşterilerin ihtiyaçlarını en hızlı, dinamik, en uygun fiyatla ve en kaliteli ürünlerle karşılayarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Firmamız, SCS aksesuar, Türk tüketicisinin GSM Sektörünün gelişimini ve küreselleşmesini, Türk insanının dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri yakalamasını amacıyla; sektorel ortakları ve Çin’de bulunan ofisini de kullanarak hizmet vermekte, Türkiye’de sektörün gelişimine katkıda bulunmak, toplumsal yarar sağlamak ve iletişim sektöründe etkili bir oyuncu olarak yeralmaktadır.

Vizyonumuz

Etkinlikleri artırmak amacıyla; GSM Sektöründe iş alanlarında “bilgi yönetimini de kullanarak kendini sürekli geliştiren, alanında liderlik yapan, Türkiye’nin içinde bulunduğu bölgenin güvenilir, yenilikçi ve saygın bir sektör şirketi olmaktır.